Alketa Vejsiu nuk ndalet, pas fotove me bikini shikoni çfarë poston (Foto)

Moderatorja Alketa Vejsiu ka surprizuar sot me publikimet e saj në rrjet sociale. 
Ajo rrallë herë ka publikuar fot me bikini, dhe sot ka guxuar me pamjen e saj. Me sa duket moderatorja ëshët ndjerë e frymëzuar dhe nuk ka ditur të ndalë së postuari.

Për Alketën kanë vërshuar komentet pozitive.

SHPËRNDAJE