Arsenal armësh gjenden në një shtëpi të një serbi në Kaçanik

Policia e Kosovës raporton se në fshatin Korminjan i Ultë, të Kaçanikut në një shtëpi të pabanuar pronë e të dyshuarit, i nacionalitetit serb janë gjetur dhe konfiskuar: 2 armë gjysmë automatike, 2 AK-47, 4 granata dore, 1 gaz lotsjellës, 6 karikatorë, 142 copë fishekë, 2 radiolidhje dhe 100 copë banderola të Ministrisë së Shëndetësisë.

SHPËRNDAJE