Arta Nitaj e harron djalin e Thaçit, e dashuruar me Brunon (Foto)

Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, Arta Nitaj duket se ka lënë të kaluarën prapa. Arta Nitaj ka nisur një romancë dashurie me...

A është bashkuar Adriana Matoshi me bashkëshortin? (Foto)

Aktorja e talentuar Adriana Matoshi, që është fituese e shumë çmimeve kinematografike, e që vetëm pak ditë më parë e fitoj çmimin e parë...

Edhe kjo i ndodhi Dua Lipës! Nuk do ta besoni se çfarë kafshe i...

Në botë mund të ndodhë gjithçka! Këngëtarja Dua Lipa në Instastory ka hedhur disa video ku shihet se është në studio muzikore. Por, atë e ka...

Meda dekretohet me dekoratën “Shkëlzen Haradinaj” (Foto)

Një dekoratë shumë me rëndësi e ka marrë sot. Kryetari i Komunës së Deçanit, Rasim Selmanaj ka dekretuar me dekoratën “Shkëlzen Haradinaj” këngëtarin Mehdin Përgjegjaj,...

Butrint Imeri humbë një person të rëndësishëm të familjes (Foto)

Butrint Imeri është bërë këngëtari i preferuar i rinisë, shkruan Artistët Shqiptarë. Ai sot pësoi një humbje të madhe në jetën e tij, i vdiq...

Degjenerohet Enca, i dalin foto pa fotoshop (FOTO)

Enca Haxhia mbetet payshim një nga këngëtaret më të diskutuara dhe që shquhet për format e saj të cilat nuk denjon ti fshëhë. Por, faqja...

DokuFest sonte në Tiranë

Këta janë filmat të cilët DokuFest, do i shpalos në kryeqytetin shqiptar sonte më 25 korrik me fillim nga ora 20:00 në Sheshin ‘Skënderbej’...

Ndahet nga jeta aktori i ‘I vetëm në shtëpi’

Aktori i njohur John Heard është ndarë nga jeta në moshën 71 vjeçare. Ai është gjetur i vdekur të premten, në dhomën e tij të...

Kjo është letra që la Chester i Linkin Park, para vetëvrasjes

Chester Bennington, këngëtar dhe tekstshkrues, anëtar i grupit të famshëm Linkin Park, vdiq pasi kreu vetëvrasje duke varur veten në moshën 41 vjeçare. Vdekja e...

Angelina në gjendje të mjeruar dhe në prag të vdekjes? Aktorja kapet mat, ja...

Aktorja Angelina Jolie është sërish në vëmendjen e mediave. Pas aludimeve se gjendja e saj është e mjeruar, ajo kapet mat në rrugë me disa...

Postimet e fundit