Humb jetën solisti i Linkin Park, Chester Bennington

Dje në moshën 41 vjeçare ka vdekur solisti i rok grupit të famshëm amerikan Linkin Park, Chester Bennington, transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas deklaratës nga...

Zbulohet arsyeja se përse Bebe Rexha nuk i nxjerr kurrë këmbët (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, ka kaluar disa ditë të bukura në Jugun e Shqipërisë me kushurirën e saj Monika...

E bën Emina! Modelja e ngritë flamurin shqiptar midis Greqie! (Foto)

Atë që se bëri pothuajse askush, e ka bërë Emine Cunmulaj. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se...

‘Teta Gjylë’ tregon se çka duhet të bëni për t’u rritur më shumë (Foto)

Është një nga aktorët më të mirë shqiptar. Fjala është për Osman Azemi i cili më së shumti njihet për rolin e ‘Tetës Gjylë’ në...

Kënga e fundit e Ledrit, më e pëlqyera në Russi (FOTO )

Reperi i njohur shqiptar LedriVula është një nga këngëtarët më të suksesshëm në Shqipëri. Por mesa duket suksesi i tij nuk ka mbetur vetëm këtu...

Komenti i radhës i Leartës lë pa fjalë, ja si e komenton Shyhreten (Foto)

Me këtë të fundit ka treguar se dashuria që ka për Shyhreten është shumë më e madhe se që kemi menduar, shkruan Kosovarja. Komentet në...

Dikur nuk flisnin e sot Noizy i lë koment Enit, ja çka i tha...

Dikur këndonin bashkë “Je gjithçka”, por… Noizy dhe Eni Koçi më parë kishin një marrëdhënie shumë të afërt si dhe bashkëpunime në muzikë, por ky...

Bebe Rexha sot mëngjesin po e ha në Shqipëri (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha çdo herë e më shumë po e dëshmon që është e lidhur me vendet shqipfolëse. Vizitat e shpeshta...

Konfirmohet, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë në lidhje (Foto)

Ka kohë që po qarkullojnë dyshime nëpër medien online dhe atë të shkruar sa i përket lidhjes së artistëve tanë Eni Koçi dhe Genc...

Nuk e dinit! Ja sa vite diferencë kanë Blero dhe Afrona

Çifti më i përfolur nga mediet rozë është Blero Muharremi dhe Afrona Dika. Ata po kalojnë një jetë plot me romancë. Por a e keni...

Postimet e fundit