I dini sekretet e fshehura brenda logove të famshme të studiove filmike të Hollywoodit...

Ne jemi njohur me këto logo që kur ishim fëmijë, por pak prej nesh kanë menduar ndonjëherë për atë që mund të nënkuptojnë. Bright Side ka...

Teuta Krasniqi vihet në siklet kur pyetet për Afronën, befason me këtë përgjigje

Aktorja Teuta Krasniqi mbrëmë ishte protagoniste e rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”. Si çdo i ftuar, edhe Teuta zgjodhi mes disa prej fytyrave publike,...

Pas reagimeve serbe për këngën “Medvegja”, Gold Ag shfaqet me veshje kombëtare

"Medvegja" është kënga më e re e reperit Gold Ag, të cilën e publikoi një javë më parë. Kësaj kënge, Gold Ag ia ka shoqëruar...

Vdes këngëtarja e njohur shqiptare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në artin shqiptar. Pas një sëmundje të rëndë sot ka ndëruar jetë njëra ndër këngëtaret më të njohura të...

Syvester Stallone akuzohet për skandal seksual

Harvey Weinstein dhe Kevin Spacey duket se nuk janë figurat e vetme që kanë bërë ngacmime seksuale. Kësaj radhe po akuzohet edhe Sylvester Stallone, i...

Policia serbe nis hetim ndaj Gold AG pas publikimit të këngës ‘Medvegja’(Foto)

‘Medvegja’ quhet projekti më i ri i reperit Gold AG. Ky projekt muzikor, i finalizuar edhe me klip të xhiruar në këtë qytet të Kosovës...

U këndoi biondinave por Lori bëhet zeshkane

“Biondina” quhet kënga e saj më e re. Por, Lori Kacka ka habitur me pamjen e re, pasi është bërë zeshkane. Kjo gjë është vërejtur nga...

Këta janë rolet që u bënë shumë të famshme ndonëse nuk u luajtën nga...

Regjisorët e Hollywoodit duan të tregojnë histori rreth asaj se sa aktorë dëshironin një pjesë në filmat e tyre, por kjo nuk është gjithmonë...

Hotel ‘Plaza’ në New York do të ofrojë për një vit të gjitha shërbimet...

Në kremtimin e 25 vjetorit të filmit të famshëm “(Home Alone) I vetëm në shtëpi 2”, hotel ‘Plaza’ i New Yorkut u ofron mysafirëve...

E dini se Picasso shkoi në gjyq për vjedhjen e Mona Lizës?

Ora shënoi mesnatë. Ishte koha për të hequr qafe provat. Duke ngjeshur artin e vjedhur në një valixhe të madhe, Pablo Picasso dhe Guillaume...

Postimet e fundit