Leonora Jakupi viziton varrin e babait: Sa mirë me të pasë afër!

Dje është bërë rivarrimi i babait të Leonora Jakupit. Qazim Jakupi dhe dëshmori Ahmet Krasniqi janë rivarrosur me ceremoni shtetërore. Për nderë të veprës së tyre,...

Reperi i njohur ia kthen ‘diss’-in Eminemit, në një këngë me fjalë mjaft direkte...

Interneti po pret kundërpërgjigjen e Eminem. Machine Gun Kelly është një nga reperët, i cili ka qenë target i Eminem për disa akuza në një...

Kylie Jenner ndryshon stil (Foto)

Modelja amerikane, Kylie Jenner, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve duke u kthyer në bionde. Nëpërmjet rrjetit social, Snapchat, Jenner përveç stilit të flokëve,...

Dua Lipa me flamur kombëtar në “Sunny Hill”

Mbrëmë në Festivalin “Sunny Hill” performuan shumë të famshëm, ndër ta edhe Action Bronson. Por as mbrëmë nuk mungoi e famshmja kosovare Dua Lipa, e...

Çokollata me imazhin e Dua Lipës (Foto)

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, pritet që nesër të mbajë koncert në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”. Në llogarinë e festivalit në “Instagram”,...

#StandUpSopi vazhdon rrugëtimin. Tani në Tetovë te Grish Caffe 🥤 E dielë, 22...

Në Maqedoni /do herë ka pasur mungesë të ngjarjeve kulturore të cilat kanë qenë udhëheqës të proceseve nëpër botë. Ti kur je më një...

“Duamë”, projekti i ri me ritme romane i Eli Farës

Ajo konsiderohet si këngëtarja me zërin më brilant që i sjell serenatat korçare. Bëhet fjalë për Eli Farën, e cila ka publikuar projektin më të...

Nuk flasin? Floriani tregon të vërtetë për Ardian Gaxhën (Foto)

Ka filluar muzikën së bashku me artistin e njohur, Adrian Gaxhën. Është fjala për artistin e ri, Florianin i cili ka filluar karrierën e tij...

Vjehrri ka një pseudonim të çuditshëm për Meghan Markle

Kur ka kaluar më shumë se një muaj nga dasma mbretërore, Meghan Markle dhe Princi Harry duket se janë më të lumtur se kurrë. Ish-aktorja...

Tashmë në familjen Gjebrea ka dy këngëtarë! (Foto)

Nuk është hera e parë që vogëlushja e moderatorit Ardit Gjebrea, Anna performon duke treguar në këtë mënyrë se tashmë është në gjurmët e...

Postimet e fundit