Rusia, përfundimisht jashtë Eurovizionit

Pas vendimit të Ukrainës për të mos lejuar që këngëtarja ruse Julia Samoilova të performojë në Festivalin europian të këngës, Eurovision, ka ardhur edhe...

Mihrija me rroba të njëjta si 25 vite më parë (Foto)

Këngëtarja Mirhije Braha është njëra ndër artistet tona që nuk ka ndryshuar pothuajse fare nga mosha që ka.   Këtë gjë e dëshmojnë më së miri...

Ryvën e trashë shtatzënia (FOTO)

Këngëtarja Ryva Kajtazi, u bë nënë gjatë muajti të kaluar por si duket këngëtarja ende nuk ka vendosur për t’i kthyer linjat e saj...

Aktorja turke e serialit “Më fal” uron në gjuhën shqipe për Ramazan (Foto)

Ajo u bë e njohur në shtetin turk në saje të rolit të “Baharit” në serialin “Më fal (Beni Affet)”. Por, përveç famës që ka...

Reja e Remzies habitë me këtë koment, por ja si ja kthen Remzija (FOTO)

Duket se edhe raporti i tyre po bëhet për lakmi. E këtë më së miri e tregojnë komentet në rrjetet sociale, të cilat vëretët se...

Genci me 20 vjet karrierë thumbon kolegët: Flasim ku jeni pas 15 vitesh (Foto)

Me padyshim është ndër reperët e producentët më të suksesshëm të dy dekadave të fundit. Këtë e dëshmon më së miri jetëgjatësia e tij në...

Albani ka vendosur t’i ‘çmend’ vajzat me këtë foto (Foto)

Është një nga këngëtarët e pakët që kanë fizik të mrekullueshëm trupor. Këngëtari Alban Ramosaj ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se...

Remzie Osmani feston ditëlindjen me familje e saj, ja sa vite mbushi (Foto)

Këngëtarja Remzie Osmani sot feston ditëlindjen e saj të 46-të. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të ajo ka zgjedhur të festoi me...

Eni dhe Genci kapen ‘mat’ në përqafim të njëri-tjetrit

Sapo nisi të dalë në portale thjesht si një thashethem pa pasur një baze konkrete lajmi se këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj...

Labi tregon se sa shpenzoi për dasmën e tij me Qëndresën

Dasma e tij u komentua shumë nga mediet. Moderatori kosovar Labinot Gashi në intervistën e dhënë për emisionin ‘Mirage’ ka treguar detaje nga dita më...

Postimet e fundit