Mahmut Ferati në hitin e ri 2018 ironizon Facebook dhe Viber-in (Video)

Jemi në prag të festave të fundvitit dhe siç e do zakoni estrada shqiptare sjellin projekte të reja, përpunime e potpuri për t’i prezentuar...

Seldi dhe Mimoza janë ndarë? Kjo foto sqaron gjithçka!

Pak ditë më parë u publikuan disa lajme në portale se fejesa mes këngëtarëve Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra kishte përfunduar pasi Seldi ishte...

Rrëfehet Gent Zenelaj: Momenti më i trishtuar për mua në 2017, ishte …

Gent Zenelaj ka qenë një nga personazhet e ftuar në emisionin “Thumb” ku ka treguar se si është atmosfera në familjen e tij në...

Turneu i ribashkimit të Guns N’ Roses, i katërti më fitimprurës në histori

Grupi i ribashkuar “Guns N’ Roses” gjatë turneut të vitit 2017 ka përfituar mbi 475 milionë dollarë dhe është fjala për turneun e katërt...

Doli nga RTV21 por ja çfarë kontakti ka Labi me gazetarët e televizionit që...

17 vite karrierë në RTV21. E ka kaluar një vit që kur prezantuesi Labinot Gashi la punën në këtë televizion, duke dalë në një tjetër...

Tinka Kurti flet për ngacmimet seksuale në kinematografinë shqiptare!

Prej disa kohësh në kinematografinë botërore janë shtuar në masë akuzat për ngacmim seksual ndaj regjisorëve apo aktorëve të tjerë. Kësisoj, për një gjë të...

Bebe Rexha turne me këngëtarin e njohur Bruno Mars

Pas një pushimi të gjatë me performanca live, për shkak të problemeve me zërin, ajo ka paralajmërur kthimin në koncerte. Përmes rrjeteve sociale, Bebe Rexha...

Thënie nga Franz Kafka: Zoti t’i jep arrat, por nuk t’i thyen ato!

Franz Kafka (3 korrik 1883 – 3 qershor 1924) ishte shkrimtar hebre nga Bohemia. Shkruante në gjuhën gjermane, ndërsa njihet më shumë për tregimet...

Letra e Ali Podrimës drejtuar Dritëro Agollit: Kam një parandjenjë të çuditshme se Kosova...

Poeti i madh kosovar Ali Podrimja, ka përdorur penën e tij për t’i shkruar disa letra shkrimtarit dhe deputetit, Dritëro Agollit në vitet e...

Angelina Jolie: Po i mësoj vajzat të luftojnë për të drejtat e tyre!

Viti i kaluar fare nuk ishte i lehtë për aktoren Angelina Jolie. Është divorcuar nga Brad Pitt, është përballur me tituj të ndryshëm gazetash,...

Postimet e fundit