CR7 “KËRCËNON” SPANJËN NJË DITË PARA NDESHJES

Cristiano Ronaldo beson se Portugalia do ta mposht Spanjën nesër (e premte) në Kupën e Botës.

Portugalia dhe Spanja do të takohen në Kupën e Botës në kuadër të grupit B.

Ndeshja mes Portugalisë dhe Spanjës fillon nga ora 21:00, dhe Cristiano Ronaldo pret fitore.

“Do ta mposhtim Spanjën”, i ka thënë Ronaldo korrespodentit të AS në Rusi.

SHPËRNDAJE