E pabesueshme sa shtrenjtë kushton çanta e Shkurte Gashit (Foto)

Këngëtarja Shkurte Gashi ndër vite ka krijuar emër e famë dhe e ka tashmë publikun e saj që e pëlqen dhe e ndjek kudo

Shkurta është e pranishme në mbrëmje muzikore, dasma e ahengje. Thuhet edhe se është e shtrenjtë e se merr shumë bakshishe, por gjithashtu dihet edhe se e ndez atmosferën.

 
 

Viteve të fundit Shkurta po investon mjaftë edhe në këngë e videoklipe, që duken të kushtueshme. Epo, kjo punë kërkon jo vetëm angazhim, por edhe investim, shkruan “Kosovarja”.

Të jesh këngëtare duhet edhe të vishesh mirë e me stil. Nuk mjafton vetëm fustani, duhen edhe këpucët, edhe çanta, edhe…

Shkurta së fundi është parë me një çantë të bukur të Yves Saint Laurent, e cila nëse është origjinale kushton mbi 1 mijë e 600 dollar.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/e-pabesueshme-sa-shtrenjte-kushton-canta-e-shkurte-gashit-foto-429840/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

SHPËRNDAJE