Edi Ramën e bëjnë bardhë me miell në parlament (Foto)

Ka qenë i pari Flamur Noka që ka hedhur miell drejt Edi Ramës dhe më pas një deputet tjetër ka hedhur sërish miell drejt Gramoz Ruçit. Njësoj si rastet e tjera, kur e kanë goditur me vezë apo me flakadanë, Edi Rama nuk është prekur nga opozita. Mielli i Flamur Nokës në këtë rast ka rënë mbi Ditmir Bushati.

SHPËRNDAJE