Elvana dhe Bleona komente mes tyre në rrjete sociale, ja çfarë ka ndodhur! (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti nuk ka qëndruar pa i komentuar koleges së saj Elvana Gjata në një fotot e publikuara kohët e fundit prej saj.

“Urime për çdo gjë! Shumë krenare për ty! Takova Poo Bear natën e shkuar dhe folëm për ty! Shpresoj që gjithçka po shkon mirë dhe uroj të takohemi së shpejti! Shumë dashuri, B”. Megjithatë duket se përgjigja e Elvanës nuk ka qenë e fokusuar në detajin që Bleona kishte folur me producentin e saj,  por vetëm në kthimin të një komenti dashamirës.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/elvana-dhe-bleona-ko-429851/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

SHPËRNDAJE