Era e fuqishme rrëzon kulmin e Komunës së Prishtinës

Era e fuqishme që e përfshiu në mbrëmjen e sotme Prishtinën, ka rrëzuar kulmin e objektit të Komunë së re të Prishtinës, i cili është ndërtuar pak vite më parë.

Deri më tani nuk është raportuar për të lënduar, veç dëmeve materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet emergjente, policia dhe zjarrfikësit, raporton KosovaPress.

SHPËRNDAJE