Gjykata “godet” përsëri Ronaldon

Nuk kanë fund problemet për Cristiano Ronaldon.

Gjykata Spanjolle iak a vënë një tjetër ultimatum portugezit.

Ronaldo ka kohë pesë ditë që të tregojë avokatët e tij në vitet 2011, 2012, 2013 dhe 2014.

Ylli i Real Madridit akuzohet se ka fshehur mbi 14 milionë euro.

SHPËRNDAJE