Gold Ag shkëputet për pak kohë nga muzika, kjo është arsyeja

Është një ndër reperët më të sukseshëm në estradë.

Reperi Gold Ag është shumë aktiv me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit, shkruan lajmi.net.

Gold Ag ka vendosur të pauzojë për një periudhë nga muzika kjo për arsye se i nevojtet pak pushim nga angazhimet që ka në këtë profesion.

Njoftimin e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram , ku shkroi “ 1muaj pushim , Faleminderit <3”. Reperi së fundi ka realizuar projektini muzikor në bashkpunim me Shyrete B ehlulin dhe mban titullin “Gurbetqari”.

SHPËRNDAJE