Ja sa vite kanë diferencë Seldi e Mimoza

Lidhjen e filluan muaj më parë.Ata kurorëzuan dashurinë me fejesë, shkruan arbresh.info. Bëhet fjalë për çiftin Seldi dhe Mimoza Shkodra.

Sa vite kanë diferencë e kuptoni në linkun e mëposhtëm

SHPËRNDAJE