Kandidimi i Teuta Arifit për Tetovën, pritet të bëhet zyrtare

Kryetarja aktuale, Teuta Arifi do të jetë kandidatja e BDI-së edhe për një mandat, mëson portali Tetovasot. Kandidimi i saj pritet të bëhet zyrtare nga kryesia qendërore ku edhe nesër të dorëzohet në KSHZ.
Arifi me 15 tetor do të përballet me liderin e BESËS, Bilall Kasamin, Adnan Nezirin e ASH-së dhe Bardhyl Dautin e PDSH-së.

SHPËRNDAJE