Kasami “imiton” Imer Selmanin, do fitojmë katër komuna

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në një intervistë sonte në TV21 ka folur mbi zgjedhjet lokale, ku mes tjerave ka thënë se si parti presin fitore në raundin e parë në katër komuna.

“Ne jemi para gjithë partive shqiptare dhe në këto rrethana këto komuna tashmë janë të fituara nga Besa e në tjera do shkojmë në raund të dytë dhe aty do dali fitues”, ka deklaruar Kasami.

SHPËRNDAJE