Marina Vjollca mposht frikën e saj të madhe

Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri.

Bëhet fjalë për dy motrat simpatike Luana dhe Marina Vjollca.

Kliko per me shume info
Si duket Marina dhe luana kanë filluar pushimet e tyre dimërore dhe destinacioni që ato kanë zgjedhur duket i tejmbushur me dëmorë për të bërë ski.

Mirëpo Luana e ftuar pak kohë më parë në ”Xing me Ermalin”, bukuroshja deklaroi se nuk ishte ekzaktësisht fanse e pushimeve në zonat me borë, për shkak të një eksperience të frikshme që ajo kishte provuar disa vite më parë, pasi e kishte zënë paniku kur i duhej të rrëshqiste.

Si duket Luana ka vendosur të përballet me frikën e saj.

SHPËRNDAJE