Nëna e Rita Orës ushtron si një 20 vjeçare, ua bën 8 me 2 vajzave të saj në palestër

Nëna e këngëtares Rita Ora konsiderohet si një grua me shumë stil.
Andaj nuk ka dyshime se kujt mund t’i ketë ngjarë Rita, shkruan lajmi.net

Vera Ora ani pse në moshë është një grua shumë energjike dhe në disa prej imazheve të publikuara duket si një 20 vjeçare.

Përshtypjen e njëjtë na e ka dhënë edhe sot pas publikimit të disa videove në palestër.

Ajo ushtron aq me profesionalizëm sa shpesh ua bën 8 me 2 edhe vajzave të saj.

SHPËRNDAJE