“N’Errësirë” publikohet nga Jonida Maliqi

Është fjala për projketin muzikor “N’Errësirë” të cilin e paralajmëroi përmes llogarisë së saj në Instagram, shkruan lajmi.net

Kënga është shkruar nga Olti Curri ndërsa muzika u bë nga vet këngëtarja në bashkëpunim me Tull Productions.

“ N’Errësirë” është finalzuar dhe me klip nga Pro Video.

SHPËRNDAJE