Noizy: Jo vetëm reper, unë jam muzikant

Noizy është një ndër emrat më të pëlqyer dhe të dëgjuar nga shqiptarët.

Ai ka shumë këngë të publikuara në treg, të cilat shumica prej tyre punohen nga vet ai.

Noizy gjithashtu ka një lidhje shumë të veçantë me fansat në rrjetet sociale, në të cilat është mjaft i ndjekur.

Së fundmi, ai ka publikuar një ‘selfie’, në mbishkrimin e së cilës ka treguar se nuk e quan vetën vete reper.

SHPËRNDAJE