Përfundojnë ndeshjet në Europa League, ja rezultatet…

Ja si e lusin gazetarë serb Shaqirin dhe si i shikon ky…

Shaqiri, Shaqiri, mozhe sa tvoje domaqi media srpske, Shaqiri, ishte lutja e gazetarit serb te “Kuririt”! Një lutje e madhe, por ylli nga Republika e Kosovës, Xherdan Shaqiri, lojtar i ndeshjes në fanellën e Liverpoolit, injoroi serbët dhe shihet edhe se…

SHPËRNDAJE