Salah në Madrid? Kështu përgjigjet Klopp

Klopp nuk është i shqetësuar për thashethemet për Salahun.
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk është i shqetësuar për tw ardhmen e Mohamed Salah, i cili kërkohet nga Real Madridi dhe shumë klube tjera evropiane.

“E di se Salah ndihet mirë dhe rehat këtu dhe ai e di se stili jonë i lojës i përshtatet shumë mirë. Kështu që nuk jam i brengosur për transferime”, u përgjigj Klopp.

SHPËRNDAJE