Trafik me lëndë narkotike, arrestohen në Maqedoni njerëzit e Taulant Ballës

Njerëzit e Taulant Ballës janë arrestuar në Maqedoni për trafik droge.

Denoncimin e ka bërë ish-kryeministri Sali Berisha, me publikimin e një mesazhi të mbërritur në adresë të tij.

Sipas ish-kryeministrit, janë 4 persona nga Librazhi që janë kapur me kanabis.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Arrestohet për trafik droge banda e Ballës në Maqedoni!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

“Doktor ju pershendes!

Para nje jave ne Maqedoni jane arrestuar 4 shtetas nga Librazhdi per trafik droge (hashash) ne Maqedoni.

Jane miq te ngushte te Taulant Balles.

Madje Artur Balla qe e therrasin Tukja eshte kryesori dhe ka qene pjese e shtabit elektoral te Taulantit ne fushatat e fundit.”

SHPËRNDAJE