Xhensila me grim është mahnitëse, por pa grim nuk njihet (Foto)

Martesa e këngëtares Xhensila Myrtezaj me humoristin Bes Kallaku është bërë kryefjala e shoubizit vendor. Kudo shohim foto e video nga dasmat e tyre

Duket që edhe vetë çifti e kanë menduar një dasmë të tillë mediatike, pasi kishte të ftuar mjaftë gazetarë, të cilët edhe për hirë të respektit të thirrjes “u shqyen” së postuari foto e lajme.

 

 Kudo u tha se Xhensila është më e bukura, më e mrekullueshmja, më e jashtëzakonshmja. Shkëlqimi i saj është i pa mohueshëm, por a keni parë pa grim.

Këngëtarja dhe nusja e fundit e estradës nuk duket aq e jashtëzakonshme e e magjishme pa një makeup profesional, shkruan “Kosovarja”.

Ja si duket me dhe pa grim.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/xhensila-me-grim-eshte-mahnitese-por-pa-grim-nuk-njihet-foto-429845/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

SHPËRNDAJE