Zyrtare: Zbulohet topi i UEFA Champions League

Është zbuluar topi i Champions League për pjesën e mbetur të kësaj gare.

1/16 e Champions League, çerekfinalja, gjysmëfinalja dhe finalja do të zhvillohen me top krejtësisht tjetër nga faza e grupeve.

UEFA tashmë ka zbuluar topin, me të cilin do të luajnë skuadrat nga dita e nesërme ku faza eliminuese nis me ndeshjet Juventus – Tottenham dhe Basel – Manchester City.

SHPËRNDAJE