A e dini çfarë profesioni ka nëna e Rita Orës? (FOTO)

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-09 14:20:28Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Nëna e këngëtares me famë botërore, Rita Orës, për të gjithë ata që nuk e dinë, me profesion është Psikiatre.

Vera Ora, e cila jo rrallë është pjesë e revistave botërore, kjo falë bukurisë që posedon dhe se është nëna e këngëtares kosovare, transmeton Arbresh.info

Ajo ka mbaruar studimet per psikiatri dhe ka kohë që ushtron profesionin e saj si psikiatre në qytetin e Londrës, padyshim se Vera e ka ndihmuar shumë me këshilla vajzën e saj të jetë kaq e suksesshme në botë transmeton arbresh.info