A e keni vërejtur këtë detaj te Bebe Rexha? (FOTO)

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-13 09:08:39Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com{

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e që po shijon suksesin në skenën ndërkombëtare, Bebe Rexha kohëve të fundit ka sjellur shumë hite.

Ajo ka bashkëpunime të shumta me emra të njohur të muzikës botërore dhe asnjëherë nuk e lë pa e përmendur nga vije, shkruan Indeksonline.

Bebe Rexha njihet për trupin seksi që ka, duke nisur nga vithet, gjoksi dhe beli i formësuar.

Mirëpo, një gjë që bie në sy po të shikosh fotot e saj në llogarinë që ka në Instagram, vërehet një detaj që të lë përshtypje.

Ajo pozon pothuajse gjithmonë njëjtë, duke dashur ta ekspozoj prapanicën në çdo foto. Mjafton ti shikoni këto foto dhe do ta kuptoni edhe vet.