A ka bërë ndërhyrje edhe Shyhrete Behluli? (FOTO)

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-01-10 15:16:35Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Këngëtarja Shyhrete Behluli është këngëtarja e cila këndon muzikë popullore por që është shumë e përfolur në mediat rozë të vendit tonë, shkruan GazetaBlic.

Ajo sot ka ditëlindjen e saj, e po në këtë ditë sjellim disa pamje të cilat tregojnë ndryshimin e saj ndër vite dhe disa detaje që tani ajo nuk i ka në fytyrën e saj.

Nuk mund të thuhen ndoshta edhe ndërhyrje të mëdha pasi që dihet se në të kaluarën mungonin grimeret profesionale po ashtu edhe mundësia për ndërhyrje në fotografi, kështu Shyhretja nga fytyra e saj duket se ka larguar vetëm një ‘beng’ nga fytyra e saj.