Bukuroshja Afrona Dika e cila njëherit është edhe e dashura e këngëtarit Blero pothuajse çdo veprim të sajin e pasqyron në rrjete sociale.

Lumturia dhe hidhërimi janë pjesë e pandashme e secilit njeri e njejt ndodh edhe me Afronën e cila sot ka përjetuar diçka jo të mirë.

Ajo ka humbur një person mjaft të veçantë e në nderim për të ka hedhur një fotografi të zezë në profilin e saj në Instagram.

Nuk është bërë ende e qartë se cili është personi që ka humbur ajo dhe çfarë relacioni kishte me të por duket se ajo oshtë prekur shumë nga ky rast.

Ngushllimet më të sinqerta familjes së saj. 

Image