Sot rreth orës 10 të mëngjesit deputeti i BDI-së, Artan Grubi aksidentohet me një veturë tjetër, ku fatmirësisht kaloi pa lëndime vetëm me dëme materiale.

Grubi për TetovaSot thotë se aksidenti ka ndodhur në rrugën Varshavka ku fatëmirësisht ska asnjë të lënduar por vetëm dëme materiale

“Ne mengjes, pasi që e dergova vajzen në çerdhe, u nisa për në USHT në Shkup ku kisha të caktuar provim me studentët e gazetarisë në ora 10, por për fat të keq u aksidentova në rrugën Varshavska me një vetur tjetër. Fatmirësisht, nuk ka të lënduar dhe dëmi është vetëm material. Policia erdhi në vendin e ngjarjes dhe çdo gjë është në rregull” thotë Grubi për TetovaSot.