Valltarja dhe këngëtarja e njohur, Kallashi, jo pak kohë i kushton rrjeteve sociale nga ku shpeshherë di të na befasojë edhe me fotografi të cilat zgjedh ti publikojë.

Por mes fotografive të saj zënë vend edhe statuset e shumta që ajo zgjedh ti publikojë duke u marrë kështu me pothuajse çdo aktualitet në showbiz.

I fundit ishte një status dedikuar në mbrojtje të koleges së saj, Bleona Qereti, e cila po akuzohet për ndrërhyrje në trupin e saj.

Ajo publikoi një fotografi të Bleonës teksa përbri saj shkroi: “Kurr thoni edhe per Bleonen qe ka operacjone apo nderhyrje ja keni q…ropt pff
po kjo Bleon eshte e njeta e mbaj mend qysh si femi e veqant gjithmon edhe ju fansa te saj keni qen qysh ne fillim te karjeres te saj edhe jeni ???. pfff hmm suksesi saj ju ka lan me pasoja me duket ????” 

E kjo ‘mbrojtje’ ishte krjet e papritur edhe për fansat e Kallashit pasi që nuk dihej për ndonjë miqësi mes saj dhe Bleonës.

bler