Është njëra ndër këngëtaret që i ka dhënë shumë muzikës shqiptare.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Albërie Hadërgjonaj, transmeton Gazeta Express.

Përveç kësaj Albëria pavarësisht moshës që ka ajo vazhdon të mbaj në formë linjat e saj seksi.

Së fundmi në profilin e saj në Instagram ka postuar fotografi e video ku shihet në një fustan të gjatë e të kuq ku shihet shumë seksi dhe bie në sy gjoksi i saj.