E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Lajme Maqedoni Ali Ahmeti: Izet Mexhiti nuk ka shprehur ambicie të jetë pjesë e...

Ali Ahmeti: Izet Mexhiti nuk ka shprehur ambicie të jetë pjesë e Qeverisë së re

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i pyetur se edhe pse nënkryetari i BDI-se, Izet Mexhiti ishte perfolur ne opinion si kandidat serioz per minister ne qeverine e re, ai komentoi Mexhiti nuk kishte shprehu hapur ambicie te jetë pjesë e qeverise dhe do te vazhdoje te ushtrojë detyren e kryetarit te komunes deri ne zgjedhjet e ardhshme lokale