Ali Ahmeti para 10 viteve: Ivanovi si president do të na sjellë “bereqet” (Video e Rrallë)

Qytetarët shumë shpejt do t’i shijojnë të mirat dhe “bereqetin” (maqedonisht: bllagodetet) e klimës së krijuar pas zgjedhjes së Gjorge Ivanovit për president, pat premtuar kryetari i BDI-së Ali Ahmeti para 10 viteve. Kështu e ka përkthyer deputeti Xhevat Ademi. Këtë video të rrallë  të cilin mund ta përcillni më poshtë. Poashtu u sjellim edhe videon origjinale të deklaratës së përbashkët të Ahmetit dhe Ivanovit.

Viti 2009 – Xhevat Ademi: Zgjodhëm të mirën! Xhevat Ademi, Ali Ahmeti në takim te kryetari i sapo zgjedhur (pas 2 ditësh) Gjorgji Ivanov

Viti 2009 – Xhevat Ademi: Zgjodhëm të mirën!Xhevat Ademi, Ali Ahmeti në takim te kryetari i sapo zgjedhur (pas 2 ditësh) Gjorgji Ivanov

Gepostet von Don't you 20% me am Freitag, 12. April 2019

SHPËRNDAJE