Ardit Gjebrea sjell imazhe nga bregdeti i mbuluar me borë, ja panorama e bukur

Bora e mbrëmjes së djeshme nuk ka mbuluar vetëm Tiranën por edhe qytetin bregdetarë të Durrësit.

Moderatori dhe producenti i njohur Ardit Gjebrea mëngjesin e sotëm ka ndarë disa fotografi ku shfaqet në Durrës, pranë bregdetit. 

Panoramën e bukur të këtij qyteti mbuluar nga bora na e sjell Arditi përmes disa postimesh në Instagram.

Image