Baby G e bën përsëri atë që bëri kohë më parë (Foto)

Baby G habiti të gjithë kur u paraqit me gërsheta, shkruan lajmi.net

Asaj duket se i pëlqeu shumë ky stil pasi ka bërë të njëjtin model të flokëve.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes një fotoje të hedhur në Instagram ku mes tjerash ka thënë se ajo bën para dhe  ato para i përdorë që të bëj më shumë të holla!/Lajmi.net/

16118074_2209551099270379_221931735_n