ëngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka treguar që këngëtari i saj i preferuar është Bruno Mars.
Në një intervistë për “Daily Star”, këngëtarja e hitit “Me, Myself and I”, ka treguar që është “dashuruar” kur e ka parë për herë të parë Bruno Mars dhe ka shpresuar që një ditë do të flasë me të, transmeton KosovaPress.
“Ai është shumë i talentuar kur performon, si artist, si tekst shkrues. Performancat e tij live janë të mrekullueshme, kam qenë fansa e tij shumë vite” shtoi Rexha.