Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha publikon këngën e re ‘FFF (Fuck Fake Friends)’ në bashkëpunim me reperin G-Eazy. Kjo këngë do të jetë pjesë e albumit të saj “All Your Fault.”

Bebe ka përdorur kombinimin e ngjyrës së bardhë me portokalli për paraqitjen e saj, duke treguar edhe format e saj trupore. Teksti i këngës ka të bëjë me mënyrën se si miqtë ‘fallco’ janë të panevojshëm për jetën e njeriut sepse sjellin vetëm negativitet.

Ka vetëm disa orë që është publikuar kënga dhe duket se është pritur mirë nga ndjekësi