Ish presidenti i Kosovës, Behxhet Pacolli ka gogja shpirt romantik. I pari i AKR-së i ka uruar ditëlindjen gruas së tij, Mashas me një postim në Facebook.

“Pas një burri të suksesshëm qëndron një grua e fortë-thotë një fjalë e urtë popullore. Kjo vlen definitivisht në rastin tim. Sot dua t’i uroj gruas sime, Mashes, ditëlindjen e saj. Një nënë e përkushtuar, grua humane dhe e pëlqyer nga të gjithë. Shumë urime” shkruan Pacolli në Facebook./Indeksonline/