Bleona “zbërthen” fjalorin, shan me “libër shpie”

Bleona Qereti ka shpërthyer në sharje natën e mbrëmshme. Shkak për zemërimin e saj duket se është bërë një status në Twitter nga një llogari false e hapur në emër të Bleonës, ku shkruhej se herën e fundit që ra borë në Tiranë ajo ishte ende e virgjër.

Bleona reagoi ashpër ndaj këtij posti duke “shpalosur” fjalorin dhe duke sharë me “libër shpie”. 

Për më shumë lexoni më poshtë se çfarë shkruajnë për këngëtaren dhe reagimin e plotë të Bleonës. 

/portali DurresLajm/