Përgjime të reja nga El Cheka: Funskionari i lartë i BDI-së ofendon tetovarët

Vazhdon publikimi i materialeve të përgjuara nga El Cheka, ku protagonist janë krerët më të lartë të BDI-së.

Sot në mëngjes në një nga publikimet e fundit fundit nga personi tashmë i njohur  El Cheka, në një nga llogaritë e tija të sapohapura në fejsbuk, ka publikuar një audio  material ku dëgjohen zërat e kryetarit Ahmeti dhe Musa Xhaferit.

Në këtë audiopërgjim Musa Xhaferri  me një fjalor tepër të ulët  e quan Akademik  Abdulmenaf Bexhetin “lesh” dhe tetovarët “bythpambuk” dhe njëkohësisht i  drejtohet  shoferit të Ali Ahmetit me pyetjen se ku i gjetet këto “shk***at” prej Tetove, thuhet në postimin e El Cheka-s.

Poashtu në të njëjtën bisedë fyhen edhe ish deputeti Izet Zeqiri dhe Mahi Nesimi.

Audiçizimin  mund ta ndiqnidduke klikuar në linkun KËTU

SHPËRNDAJE