E bukur dhe pa ekzagjerim

Festat janë një rast i mirë për të qëndruar bashkë. Por duhet ta pranojmë: atmosfera speciale na bën edhe euforik. Kemi dëshirë të ndihemi...

Trendet e kësaj sezone për meshkuj(FOTO)

Dëshironi të dini cilat janë trendet e këtij sezoni para se të dilni për pak shopping? Hidhni një sy këshillave më poshtë. Vishni rroba ngjyrë bakri Vishni...

Çantat e dorës për këtë sezonë sipas Vogue

Gjigandi i modës Vogue ka bërë një përmbledhje të çantave më të bukura për një natë feste. Të gjitha këto çanta janë të brendeve më...

E kemi hedhur gjithë kohën gabim parfumin

Të hedhësh parfumin siç duhet, mund të jetë sfidë. Po të hedhësh shumë, parfumi do të hyjë në çdo vend para teje. Po të...

15 mënyra si të vendosni shallin (VIDEO)

Moti sa vjen dhe bëhet më i ftohtë, dhe vendosja e shallit është e paevitueshme. Mirëpo pse të blini shumë shalle kur mund të përdorni...

Dizajne të veçanta të pemës së Krishtlindjes

Blerja e një bredhi të vërtetë apo rregullimi edhe i një peme artificiale ndihmon shumë në gjendjen shpirtërore të Krishtlindjeve dhe festave tjera në...

Çfarë do të vishni për festa? Jua tregojnë ikonat e modës

Po e themi: zgjidhja absolute dhe e rehatshme për të veshur për festa janë streçet. Madje, mund t’i vishni streçet gjatë gjithë mbrëmjeve me...
7952210-1-0-1480596714-1480596720-650-b780ce0f3f-1-1480665119

Si duhet të visheni këtë dimër?

    Askush nuk mund të jetë gjatë gjithë kohës me tendencat e fundit të modës, por megjithatë eleganca nuk duhet të mungojë. Më poshtë keni disa...

Këto blerje bëni në muajin dhjetor

Në çdo sezonë bëjmë blerje të reja. Varësisht nga stine në të cilën jemi apo muaji edhe blerjet tona dalllojnë nga njëra tjetra. E për t’ju...

Çorape & Këpucë: 10 kombinimet e këtij dimri

  Përveç çizmeve që janë zgjidhja nr 1 në dimër edhe këpucët e tjera që keni në dollap mund të jenë ideale për ditët e...

Postimet e fundit