E enjte, 9 Korrik, 2020
31 C
Skopje
Ballina Showbiz

Showbiz

20 femrat më të bukura të shekullit XXI

Bukuria është një koncept që nuk ka një kuptim strikt, më e bukura për njerëz të ndryshëm është e ndryshme dhe vjen në forma...

Albërie Hadërgjonaj publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar më në fund këngën e saj më të re.“Sa her mke dasht” titullohet kënga e re...

Rita mahnit me të kuqe – vë në pah gjoksin dhe të pasmet seksi (Foto)

Pakkush do ta mohonte se trupi i saj është një prej më të mirëve në botën e shoubizit.Megjithatë, përkundër figurës së saj të mrekullueshme,...

Video/ Ami nuk i flet Ermalit pas kësaj shakaje pa kripë…

Aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se këtë herë i ka kaluar caqet me shkatë e tij.Ai, përmes një videoje, i ka bërë gruas...

PRINCI I PENDUAR PSE NUK KA FOLUR MË HERËT PËR PRINCESHËN DIANA

Princi Harry, tashmë 31 vjeç, ka thënë se është i penduar pse iu deshën 28 vite për të folur për vdekjen e nënës së...

Rita guxon me fustanin, por…

Rita Ora ka treguar më shumë seç duhet teksa ka mbërritur për të xhiruar projektin e saj të ri në New York, “America’s Next...

Grupi i valltarëve “Drita” Shkup po shkëlqen nëpër dasmat shqiptare

Grupi i valltarëve "Drita" Shkup po shkëlqen nëpër dasmat shqiptare Grupi profesionist i valltarëve që vijn nga Shkupi-Saraj me një performancë të shkëlqyer  realizojnë...

KOMEDIA E MOLIERIT NË TEATRIN E KUMANOVËS, SHFAQJA MIRËPRITET NGA PUBLIKU

https://youtu.be/qr2ydxkL6U4 “I sëmuri për mend”, komedia e Molierit bëri që të qeshin dhe të impresionohet publiku kumanovar në teatrin e qytetit. Regjisori i kësaj shfaqje,...

Harrojeni të gjitha prezentueset tjera, kjo prezentuese shqiptare ta ndal frymën (FOTO

Viola Spiro prezentuesja seksi e “Top Channel” jo rrallë herë poston foto ne rrejtin social instagram.Prezentuesja e cila moderon një emsion të sporit kësaj...

Më Të Lexuara

Zaev: Kemi krijuar shtet sovran, ku jetojnë maqedonas, identiteti dhe gjuha janë pranuar nga tërë bota

Bëhuni krenarë, kemi krijuar shtet sovran, ku jetojnë maqedonas, të njohur nga tërë bota. Ata që e kanë quajtur Blazhe Koneskin xhuxh nga Nebregova,...

Del “përgjimi” i Zaevit me Greta Thunberg nga manipuluesit ukrainas

Kryeministri rus “Wuvan dhe Lexus” sot ka publikuar një bisedë midis ish-kryeministrit Zoran Zaev dhe “aktivistit për ndryshimin e klimës Greta Tunberg dhe babait...

Policia holandeze gjen “një dhomë torturash”, e cila gjendej brenda një kontejneri transporti

Policia holandeze zbuloi një që supozohet të jetë një “dhomë torturash” në një zonë rurale në mes të kufirit të Holandës dhe Belgjikës, e...

Trump: Jam i hapur për një takim me Kim Jong-un

Presidenti amerikan, Donald Trump, tha se është i hapur për një takim tjetër me udhëheqësin e Koresë së Veriut, Kim Jong Un, edhe pse...

Hoti: Qytetarët të vetëdijësohen për seriozitetin e situatës me COVID-19

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë që është e nevojshme që të rritet vetëdija e qytetarëve për seriozitetin e situatës me pandeminë. Hoti përmendi...

Selmanaj tregon pse u shkarkua Vjosa Osmani

Lidhja Demokratike e Kosovës, me propozim të kryetarit Isa Mustafa, shkarkoi muajin e kaluar Vjosa Osmanin nga pozita e nënkryetares dhe kryesisë së kësaj...