E enjte, 9 Korrik, 2020
31 C
Skopje
Ballina Showbiz

Showbiz

Më në fund relaks edhe për Luana Vjollcën, provokon nga Santorini (Foto)

Pas xhirimeve dhe seteve fotografike në Santorini duket se edhe për Luana Vjollcën ka ardhur momenti të relaksohet.Ajo ka publikuar në profilin e saj...

Garë tepër interesante në kushte ekstreme!

Magazina Austriake Puls 4 organizon njw garë tepër interesante. Në kushte ekstreme, gjatë manovrave ekstreme me aeroplan, kandidatët duhet të këndojne himnin e shtetit...

Zbulohet arsyeja pse Blero nuk e mori Afronën me vete në Turqi, atje ishte Teuta

Bashkë janë në lidhje vetëm që një vit por Blero dhe Afrona Dika kanë shumë për të treguar. Kjo për faktin se çifti bashkë...

AKV ” KARSHIAKA” nga Shkupi , ambasadore e kulturës shqipëtare ( Video)

Asambli i këngëve dhe valleve Karshiaka nga Shkupi është shëndrruar në një ambasadore e kulturës shqipëtare duke e prezentuar kulturën shqipëtare , këngët, vallet...

Era Istrefi nëpërkëmb shtetin unitar të Gruevskit dhe Ahmetit

Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Era Istrefi, mbrëmë në Shkup në një koncert Gala të DJ botëror David Guetta, ka performuar në gjuhën shqipe...

Sendet personale të Whitney Houston në ankand

Sikurse ndodh pas shuarjes së shumë ikonave nga jeta, sende të tyre personale dalin në ankand. Këtë herë ishte radha e këngëtares së ndjerë...

Burgoset modelja turke, bëri shaka në llogari të Erdoganit

Merve Buyuksaraç e cila ka qenë miss Turqia, është dënuar për ofendim ndaj presidentit, pasi ajo kishte shpërndarë në Instagram një poezi satirike që...

Këngë për flamurin “Autochtonous” dhe Ballistin (VIDEO)

Nata e 14 tetorit 2014 nuk do të harrohet lehtë nga shqiptarët pasi përballja futbollistike ndërmjet Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Serbisë, përfundoi...

Me Plis në Paris , kënga e re për kombëtarën shqiptare ! ( Video )

Korri komunal Zijadin Ismaili dhe këngëtari kumanovar Xhezair Elezi prezentuan këngën me videoklip Me Plis në Paris , këngë e cila ju kushtua kombëtarës...

Më Të Lexuara

Zaev: Kemi krijuar shtet sovran, ku jetojnë maqedonas, identiteti dhe gjuha janë pranuar nga tërë bota

Bëhuni krenarë, kemi krijuar shtet sovran, ku jetojnë maqedonas, të njohur nga tërë bota. Ata që e kanë quajtur Blazhe Koneskin xhuxh nga Nebregova,...

Del “përgjimi” i Zaevit me Greta Thunberg nga manipuluesit ukrainas

Kryeministri rus “Wuvan dhe Lexus” sot ka publikuar një bisedë midis ish-kryeministrit Zoran Zaev dhe “aktivistit për ndryshimin e klimës Greta Tunberg dhe babait...

Policia holandeze gjen “një dhomë torturash”, e cila gjendej brenda një kontejneri transporti

Policia holandeze zbuloi një që supozohet të jetë një “dhomë torturash” në një zonë rurale në mes të kufirit të Holandës dhe Belgjikës, e...

Trump: Jam i hapur për një takim me Kim Jong-un

Presidenti amerikan, Donald Trump, tha se është i hapur për një takim tjetër me udhëheqësin e Koresë së Veriut, Kim Jong Un, edhe pse...

Hoti: Qytetarët të vetëdijësohen për seriozitetin e situatës me COVID-19

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë që është e nevojshme që të rritet vetëdija e qytetarëve për seriozitetin e situatës me pandeminë. Hoti përmendi...

Selmanaj tregon pse u shkarkua Vjosa Osmani

Lidhja Demokratike e Kosovës, me propozim të kryetarit Isa Mustafa, shkarkoi muajin e kaluar Vjosa Osmanin nga pozita e nënkryetares dhe kryesisë së kësaj...