Dani po vjen në bashkëpunim me Bleron

 

Kemi parë shumë bashkëpunime, por nj bashkëpunim dhe më i fuqishëm po pritet të vije së shpejti.

Zëri i veçantë i muzikës shqiptare, Ramadan Krasniqi i njohur si Dani së shpejti do të vijë më hitin e radhës e që do të jetë bashkëpunim më këngëtarin e njohur Blero, shkruan IndeksOnline.

Burime të IndeksOnline tregojnë që dyshja tashmë kanë bërë incizimin e këngës dhe më këtë këngë do të paraqitën në ‘Kënga Magjikë’, thotë ky burim për IndeksOnline.