Sapo ka shpërthyer një zjarr i madh në një shtëpi në rrugën e vjetër në Bogovinë. Siç mëson portali TetovaSot shtëpia ka qenë e ndërtuar prej druri. Zjarrfikësit e Tetovës kanë intervenuar shpejt dhe kanë lokalizuar zjarrin. Siç thonë për TetovaSot nga NJTKZ ka vetëm dëme materilae nuk ka asnjë të lënduar.

Nuk dihen ende se si ka ardhur deri tedjega e shtëpisë, policia po heton rastin. /TetovaSot/