Lorik Cana bukuroshi futbollist dhe ish kapiteni i skuadrës së kombëtares së Shqipërisë po shijon kohën e tij me familje.

Në një foto të postuar në Instagram shihet se djali i tij është rritur mirëpo e shohim vetëm nga prapa dhe Loriku ka shkruar një zemër së bashku me foton. /10minuta

djalilorikcanes