Dua Lipa duket tërheqëse në të kuqe, ndërsa fotografohet me të dashurin pas zhvendosjes në Los Angeles

Ajo ka qenë duke shijuar jetën e një ylli të vërtetë që kur u zhvendos në Kaliforni për të qenë më afër të dashurit të saj Anwar Hadid.

Dhe Dua Lipa dukej e bujshme ndërsa dilte jashtë me bukuroshin e saj, 21 vjeçar, pasi shijoi drekën në Nobu të Malibusë, në Kaliforni, të dielën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja, 25 vjeçare, tregoi figurën e saj për t’u patur zili në një bluzë të kuqe të kuqe me forma që kishte detaje të prera në pjesën e përparme dhe anësore, duke i dhënë asaj një vështrim të muskujve të saj të tonifikuar.

Anwar, ndërkohë kishte vënë një kapele bejsbolli ngjyrë bardh e zi me xhinse të zeza.

Duke ndjekur shembullin e Duas, vëllai i vogël i Gigi dhe Bella gjithashtu kishte një maskë në fytyrë, megjithëse ishte e zezë për t’iu përshtatur pamjes së tij.

Shëtitja e tyre e përbashkët vjen vetëm disa javë pasi Dua braktisi Mbretërinë e Bashkuar për t’u shpërngulur në Los Angeles me të dashurin e saj.

Është pohuar se artistja me origjinë shqiptare është zhvendosur në një pronë të bollshme në Beverly Hills pranë familjes së Anwarit, pavarësisht nga fakti se rrethi i saj i ngushtë janë të gjithë në Mbretërinë e Bashkuar.