E bën edhe Dafina Zeqiri (Foto)

Pothuajse çdo i dyti njeri është duke e përdorur një maskë të zezë që bën pastrimin e fytyrës.
 

Deri më tani, janë publikuar shumë fotografi e video nga njerëz të ndryshëm të cilët tregonin më pas rezultatin.

E të njëjtën gjë e ka bërë edhe Dafina Zeqiri.

Ajo në Instastory ka hedhur një video ku shihet se vetëm disa nga pjesët e fytyrës i ka bërë me këtë maskë.

Këngëtarja ishte paraqitur pa grim dhe dukej mjaft ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim./Lajmi.net/

15978639_2208372026054953_1709906238_n