I tillë ishte edhe ai kur reperin Noizy e puthi me forcë Ani Agushi një vajzë nga trupa e aktorëve të “Xing me Ermalin”, shkruan lajmi.net

Noizyn ajo e lidhi me litar duke aktruar një pjesë të skeçit dhe kjo bëri që atmosfera në emision të jetë edhe më e mirë./Lajmi.net/